Advertisement
https://promeezy.com/pl/astaxkrill-pl/

AstaxKrill wzmacnia odporność. Dodaje energii. Poprawia koncentrację i samopoczucie.

https://products-bank.com/germixil-opinie-cenaapteka-dawkowanie/

Germixil to skuteczny preparat na choroby pasożytnicze. Działa przeciwzapalnie. Nie wywołuje skutków ubocznych. Jest dostępny bez recepty.

Kwiaty doniczkowe liściaste

Kwiaty doniczkowe liściaste


Wybierając kwiaty doniczkowe warto postawić na gatunki łatwe w uprawie i długowieczne, szczególnie jeśli jest się osobą początkującą. Osoby z większym doświadczeniem mogą sięgnąć po bardziej wymagające rośliny. Najchętniej wybierane liściaste kwiaty doniczkowe opisujemy poniżej.

Zamiokulkas

To długowieczny odporny na niedobór światła i suszę kwiat doniczkowy. Jego liście są błyszczące i ciemnozielone. Rośnie stosunkowo powoli osiągając maksymalną wysokość około 100 cm.

Sensevierie (wężownice)

Roślina doskonale przystosowana do trudnych warunków. Dobrze radzi sobie z niedostatkami światła, wody oraz przy suchym powietrzu. Ponadto dobrze oczyszcza powietrze z obecnych w nim toksyn i wytwarza spore ilości tlenu. Poszczególne odmiany tej rośliny różnią się wyglądem, wielkością i ubarwieniem liści.

Aspidistra wyniosła

Należy do odpornych roślin, nie szkodzi jej zarówno suche powietrze, mała ilość światła ani wahania temperatury. Ma duże, łukowato wygięte, osadzone na długich ogonkach i zwężające się ku górze liście. Przy tym roślina ta zachowuje zdrową zieleń i nie choruje.

Dracena (smokowiec)

Roślina ta ma niewielkie wymagania wodne i świetlne. Osiąga wysokość około 2 m. W odmianie dreceny dermeceńskiej na brzegach liści występują podłużne paski o żółtym lub białym zabarwieniu, natomiast w odmianie dreceny obrzeżonej występują obramowania koloru czerwonego.

Figowiec (fikus)

To jedna z najpopularniejszych roślin doniczkowych. Jego liście są błyszczące i ciemnozielone, choć występują też odmiany o jasnych liściach. Dorasta do wysokości 3 m. Jej wymagania są stosunkowo przeciętne, ale nie lubi zmiany miejsca i po jej przestawieniu często gubi liście.

Filodendron (Philodendron)

Wśród odmian tej rośliny występują zarówno małe krzewy jak i pnącza o pięknych liściach. Osiągają do 2 m.

wysokości. Należy uprawiać je z dala od bezpośredniego nasłonecznienia, w temperaturze nie niższej niż 15 ºC.

Advertisement
https://healthnbeauty.pl/odchudzanie/keto-light-plus-sklad/